Bilgi ve Tecrübenin Buluşma Noktası


Turkuaz Aktif Pasif Elektronik Tic. Ltd. Şti, Ocak 2010 yılında,  Elektronik Komponent pazarında yaklaşık 16 senelik bir bilgi ve birikimin sonucu olarak Burhan Erdemli tarafından kurulmuştur. Daha sonra , Kasım 2013 ortası itibari ile Şinasi Basmaci Turkuaz'a katılmıştır


Firmamızın faaliyet konusunu , Aktif ve Pasif Elektronik Devre Elemanlarının, üretici firmalar veya onların resmi dağıtıcıları üzerinden temin edilip,  Türk Elektronik Sanayicilerine tedarik edilmesi oluşturmaktadır.


Servis verdiğimiz müşterilerimize global yaklaşım tarzını benimserken, zamanında teslimat ilkesine de çok önem vermekteyiz. Firmaların gerek satınalma, gerek Ar-Ge birimleri ile irtibatta olmayı  , devamlı gelişen ve kendini yenileyen elektronik teknolojilerini ülkemiz elektronik üretim sanayinin bilgisine sunmayı da çok önemsemekteyiz.


Hong Kong – Shenzhen ve Taipei - Taiwan'daki irtibat  ofislerimiz aracılığı ile Uzakdoğu pazarını çok yakından takip ediyor, konusunda uzman ve tecrübeli  çalışanları ile Gerek yurt dışı teslim (ExW Hong Kong & Taipei), gerek Türkiye deponuza malzeme teslimatları ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.


‘Türkiye’nin Bağımsız Elektronik Komponent Distribütöru’  sloganı ile başladığımız bu yolda, doğru ve düzgün ticaret ilkesi ile bugün yurt dışı pazarlara da açılmanın haklı gururunu yaşamaktayiz.


Burhan Erdemli , Şinasi Basmacı
Hizmetlerimiz/Desteklerimiz :


* Her türlü Elektronik Komponent tedariği


* Satın-alma Destek Hizmetleri (Etkili Satın-alma üzerine öneriler veya proses geliştirme) (Lütfen Detaylı bilgi Sorunuz)


* Projelerinize uygun ürün önerileri


* Kullandığınız ürünlere %100 eşdeğer ürün önerileri


* Üretimden kaldırılan veya zor bulunan ürünlere alternatif ürün önerileri


* Datasheet sağlama


* Ücretsiz Numune Sağlama


* Deneme ve ön üretim için, paket katlarından düşük miktarlarda malzeme sağlama


* İhtiyaçlarınıza özel ürün üretimi (Trafo, Sargılı Elemanlar, LCD, TFT, LED Display....)


* Size özel stok tutma


* Deponuza TL fatura ile teslimat veya Uzakdoğu (Hong Kong ve Taipei) üzerinden size direkt yüklemeler


* Uzakdoğuda üretici firmalar ile direkt anlaştığınız fiyatlar üzerinden Hong Kong'da malzemelerinizi birleştirerek Türkiye'ye tek bir Fatura ile yükleme imkanı (Gümrük ve Lojistik masrafları azaltmak için)

Turkuaz Aktif Pasif Elektronik Ticaret Limited Şirketi

Tekstilkent Ticaret Merkezi B14 Blok No:10V-216(63) Esenler Istanbul

0212 438 5660    info@turkuazap.com

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için, çerez ve benzeri teknolojiler kullanılır. 

Web sitemizi kullanarak bu çerezleri kabul etmiş olursunuz

OK